Stardinimekiri | Vaheajad | Finish

Kurgja - Tori 47km

KohtKoht klassisKlassStardinumberRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.1.K2MEN101 ESTAntti Loks | Ain PolmaAktiivnepuhkus04:35:54
2.1.K2MIX102 ESTLea Avango | Raivo PlumerMägi EK04:55:47+00:19:53
3.2.K2MIX103 ESTViivi Vaher | Sander HausenbergVesipapp06:04:34+01:28:40
4.1.CMEN105 ESTToomas Saaron | Joosep TruuNipiTiri06:10:04+01:34:10
5.1.CWOM106 ESTMaire Pedor | Monika AdamsonJää-aeg06:30:31+01:54:37
6.1.CMIX107 ESTKaido Tamm | Janne TammVanarahu07:27:40+02:51:46
7.1.SUP_unclass.110 ESTRaul KiviXcite09:07:34+04:31:40
8.1.RAFT108 ESTTarvi Taim | Raul Espenberg
Priit Kiiver | Indrek Sepp
Andres Petritshenko | Hillar Takk
Kapten Taim ja jungad11:26:35+06:50:41
CMEN104 ESTJuhan Jürlau | Raigo VaikadrenaliinDNF

Türi - Tori 78km

KohtKoht klassisKlassNumberRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.1.K2MEN31 ESTUko Kõrge | Andres LaarPärnu Aerutamisklubi07:05:30
2.1.K2WOM37 ESTTriinu Hodakov | Tiina HodakovPRÄÄNIKUD07:08:02+00:02:32
3.2.K2WOM36 ESTMerike Rahnik | Margit KaljoM&M07:16:30+00:11:00
4.1.K1MEN2 ESTSixten Kergekajak.ee07:21:32+00:16:02
5.2.K2MEN28 ESTMart Hommik | Riho MõtlepPiusa Ekspress07:31:31+00:26:01
6.3.K2MEN79 ESTHillar Irves | Erik SaartsEkstreempark07:37:52+00:32:22
7.4.K2MEN21 ESTAndres Kalle | Villu AntPouch RZ07:40:19+00:34:49
8.2.K1MEN14 ESTRenee Preiman-07:43:57+00:38:27
9.5.K2MEN22 FINHannu Backman | Kari HellströmKanoottiliitto07:49:08+00:43:38
10.3.K1MEN7 ESTKardo BaumannKaRts08:03:45+00:58:15
11.1.K1WOM20 ESTKersti JärvaPärnu08:07:52+01:02:22
12.4.K1MEN12 ESTKuido KartauKormoran Kayak 08:07:56+01:02:26
13.3.K2WOM35 FINTarja Paavola | Arja RaselaWikinkien Helgat08:09:44+01:04:14
14.5.K1MEN74 ESTKermo BaumannKermo08:20:10+01:14:40
15.6.K2MEN25 ESTToomas Orason | Alar MummU5208:25:05+01:19:35
16.6.K1MEN77 ESTKarli Luikkrymitor08:33:44+01:28:14
17.1.K2MIX38 ESTKersti Baumann | Kalju BaumannPiilu Part08:34:57+01:29:27
18.7.K1MEN4 ESTIndrek AlasIndrek Alas08:39:34+01:34:04
19.8.K1MEN78 ESTAhti ReinupEastPole08:43:29+01:37:59
20.1.CMEN39 ESTAare Nurk | Priit ReimannPlekimehed08:49:45+01:44:15
21.9.K1MEN9 ESTArpo Põld Omit.ee08:53:10+01:47:40
22.2.CMEN52 ESTVeiko Hein | Kert SaarLastefond08:57:15+01:51:45
23.7.K2MEN24 ESTIgor Petrov | Alar Laukvahet pole08:57:54+01:52:24
24.3.CMEN42 ESTAndrus Tikerberi | Aivar TikerberiAllvee aerutajad08:59:07+01:53:37
25.4.CMEN58 ESTIlo Suurmets | Aigar NuumaKickbike.ee09:08:50+02:03:20
26.2.K1WOM80 ESTTriin Ivandi36009:11:26+02:05:56
27.3.K1WOM19 ESTHeleri UusHeleri09:11:46+02:06:16
28.10.K1MEN11 ESTToomas Holmberg36009:13:01+02:07:31
29.5.CMEN40 ESTOtt Väli | Martin SalongCuuClub09:14:06+02:08:36
30.11.K1MEN10 ESTKaido MarjakSuncenter09:14:54+02:09:24
31.1.Taimen-3 _unclass73 ESTVirgo Allvee | Martin Metsmaaker
Karmo Pard
Taimen III09:34:25+02:28:55
32.6.CMEN43 ESTArvi Mikk | Meelis RiesVaga vesi09:38:40+02:33:10
33.7.CMEN48 ESTAin Rästa | Viljer LõbusLõbus-KoMo09:52:40+02:47:10
34.12.K1MEN18 ESTKaupo SirkCc09:52:46+02:47:16
35.8.CMEN57 ESTKuido Puks | Ott PuksAlgajad09:54:47+02:49:17
36.9.CMEN33 ESTSilver Laas | Hando RuusmaaRuLa10:02:39+02:57:09
37.8.K2MEN23 ESTTiit Kivisild | Andres KivisildKivid10:04:24+02:58:54
38.9.K2MEN26 ESTVahur Lokk | Indrek KaljuveeVanamehed kolmandalt10:05:04+02:59:34
39.13.K1MEN5 ESTPriit Külaotsnimetu10:08:20+03:02:50
40.10.CMEN32 ESTMaarjus Kirs | Heikki KolkTõllud10:11:36+03:06:06
41.14.K1MEN3 ESTLauri Lillemetswww.vanderseller.ee / Lõdva Loivaga10:14:05+03:08:35
42.11.CMEN47 ESTVello Oja | Andres PuusempTüri Torpeedo10:21:42+03:16:12
43.12.CMEN54 ESTAndres Plaat | Tõnu Valdmaakanuusurf10:24:06+03:18:36
44.13.CMEN46 ESTJanar Essenson | Üllar SõmeraTigekala10:24:22+03:18:52
45.14.CMEN75 ESTMargus Ollino | Agris PullPulli Püss10:32:16+03:26:46
46.1.CMIX60 ESTHelen Riismaa | Ragmar RiismaaÕnne 2610:45:26+03:39:56
47.2.CMIX63 ESTKaisa Ruumet | Mart RuumetKlaara-Manni Klaara10:48:02+03:42:32
48.15.CMEN55 ESTKaarel Kutti | Toomas TammikMatkapesa10:49:03+03:43:33
49.3.CMIX61 ESTTiina Jefimova | Margus KaldaMerehädalised10:50:07+03:44:37
50.10.K2MEN30 ESTAndrus Nurmik | Hans Kristjan NurmikNurmikud10:50:23+03:44:53
51.4.CMIX51 ESTMargit Kokamägi | Serppo KassKARSUMM11:32:33+04:27:03
52.16.CMEN44 ESTHannes Pihlapson | Tõnu JääAhvid11:45:06+04:39:36
53.17.CMEN81 ESTKalev Saar | Tõnis TarsKüll ma kaldale ujun11:53:36+04:48:06
54.18.CMEN53 ESTKeijo Vaher | Lauri Raudtugitoolisportlased11:59:46+04:54:16
55.15.K1MEN15 ESTMadis LiivamägiVaatevinkel 112:35:02+05:29:32
56.16.K1MEN16 ESTKeit RohtlaVaatevinkel 212:50:23+05:44:53
57.1.RAFT67 ESTTaavi Poolakese | Ako Säälik
Kirill Rakša | Silver Toit
Meelis Mitt | Mart Nõmmik
RAFTIJUMALAD13:01:04+05:55:34
58.2.RAFT65 ESTElar Luhamets | Urmas Toomas
Margus Meidla | Lembit Rosina
Vosa 13:19:07+06:13:37
WTB71 ESTPeeter KrevaldBookit.eeDNF
K1MEN1 LATJanis BalodisLazy TurtleDNF
CMEN41 ESTTanel Jaanimäe | Ott KalameesNelsonDNF
WTB70 ESTKristjan KrevaldBookit.eeDNF
CMEN45 ESTAare Eiche | Margus MõttusEesti EnergiaDNF
CMIX59 ESTIndrek Bachman | Merike TagaväliSamliku MatkamajaDNF
CMEN49 ESTEnno Bender | Mart GabrelTormajadDNF
RAFT64 ESTMartti Lapsanit | Reet Nõmmsalu
Kristi Alloja | Lenno Tappo
Kaupo Metssalu | Erkki Tamm
KärgpereDNF
K2MEN27 ESTOlden Jentson | Mart TartlanÕlleaerutajadDNF
RAFT66 ESTKert Meidra | Ranno Pajuri
Peeter Kuusik | Mihkel Piirsalu
Ermo Eero | Härmo Kaul
Ervin Kroon
TondidDNF
CMEN50 ESTMartin Lilleleht | Veljo KännolaALISE TECHNICDNF
K2MEN29 ESTElner Rannu | Helger RannuE&HDNF
RAFT68 ESTAllan Käo | Risto Pulk
Juhan Laos | Jüri Laos
Kristen Sempelson | Silver Visitam
KL OPERDNF
K1MEN76 ESTRene Valnerselkie.eeDSQ
WTB72 ESTTõnu HendriksonEkstreempark BikeDNF
K1MEN13 ESTRoman AllikasMaremarkDNF
CMIX62 ESTKalev Pehme | Merike EsnarMulkland 112DNF
CMEN56 ESTTõnis Murd | Kaupo KiisKlaara-Manni MariaDNF
K1MEN17 ESTTarmo TuiskTuiskajaDNF
K2MEN34 ESTPriit Potter | Juhan AasaruNiagaraDNF
Last Boat999 ESTMatkahuntViimane PaatDNF

Ajavõtusüsteem 2011-2012: Märt Maipuu. Kontakt: 5092491, mart ät leivasilla punkt net