Stardinimekiri | Vaheajad | Finish

Kurgja - Tori 47km

KohtKoht klassisKlassStardinumberRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.1.K2MEN102 ESTAllar Agard | Ahti ReinupPaikuse03:43:21
2.2.K2MEN104 ESTSiim Kaarel Saluri | Kailo SiniveeKesk-Eesti allveekeevitajad04:15:03+00:31:42
3.1.CMEN106 ESTTanel Häidkind | Priit RoodenAlpiklubi Firn04:23:05+00:39:44
4.2.CMEN110 ESTGristen Heinmets | Eero HeinmetsÄgedad04:33:40+00:50:19
5.1.K1MEN101 ESTJaanus TilkTornimäe kotkas04:39:33+00:56:12
6.3.K2MEN103 ESTPriit Allas | Tarmo KouhjaAMME04:52:37+01:09:16
7.1.CMIX112 ESTAgo Jõgela | Krista JõgelaParvetajad04:57:38+01:14:17
8.1.WTB117 ESTKristjan Krevaldturismiweb.ee05:07:45+01:24:24
9.2.WTB118 ESTPeeter Krevaldturismiweb.ee05:07:45+01:24:24
10.2.K1MEN114 ESTTõnu TammelehtTammeleht05:12:21+01:29:00
11.2.CMIX113 ESTKristo Kivisoo | Anu KivisooJT Kujundus05:27:44+01:44:23
12.3.CMEN107 ESTJuhan Jürlau | Sander KaurVäledad Teod05:28:34+01:45:13
13.1.SUP_unclass.120 ESTRaul KiviMaxwave Surf Team05:34:04+01:50:43
14.3.CMIX111 ESTAlar Türk | Natalia ButurlakinaPanda05:37:19+01:53:58
15.1.RAFT116 ESTMarkko Schults | Sven Karbe
Karl Kruus | Carl Terras
Madis Jäätma | Sergo Ulpus
Aldo Tatter | Jaanus Puuraid
võistkond06:14:04+02:30:43
16.2.RAFT115 ESTRait Rist | Ann Uusna
Imre Asszonyi | Zoltan Asszonyi
Toomas Tampuu | Kristo Randle
Märgpere07:24:34+03:41:13
17.3.RAFT121 ESTSven Link | Lisete Link
Liina Valt | Karl Jakobson
Lumememmed07:37:17+03:53:56

Türi - Tori 78km

KohtKoht klassisKlassNumberRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.1.K1MEN9 ESTUko KõrgePärnu Aerutajate Klubi05:59:08
2.1.K2MEN29 ESTOlden Jentson | Indrek AlasNõmme06:14:39+00:15:31
3.2.K1MEN5 ESTKermo BaumannKERMO06:21:06+00:21:58
4.3.K1MEN10 LATAndris StavroPension Level06:21:35+00:22:27
5.4.K1MEN8 ESTMart HommikPiusa Ekspress06:22:34+00:23:26
6.5.K1MEN83 ESTOskar Jüssiselkie06:29:02+00:29:54
7.6.K1MEN82 ESTRene Valnerselkie06:29:29+00:30:21
8.7.K1MEN19 ESTIvar HüttNavigaator 906:37:56+00:38:48
9.2.K2MEN22 estAndres Kalle | Villu AntPouch RZ06:38:24+00:39:16
10.8.K1MEN12 ESTSixten Kergeselkie.ee06:38:30+00:39:22
11.1.K2WOM34 ESTTriinu Hodakov | Tiina HodakovPräänikud 06:39:20+00:40:12
12.9.K1MEN3 ESTKardo BaumannKarts 06:39:37+00:40:29
13.1.CMEN49 ESTAndres Kaju | Roland MüürTahe Outdoors Team06:46:55+00:47:47
14.10.K1MEN4 ESTLembit UudsemaaSKPirita06:48:28+00:49:20
15.11.K1MEN15 ESTToomas VerroRobinson07:01:48+01:02:40
16.1.WTB74 ESTTõnu HendriksonEkstreempark07:07:38+01:08:30
17.1.K2MIX36 ESTKersti Baumann | Kalju BaumannPiilu Part07:08:51+01:09:43
18.12.K1MEN6 ESTArpo Põld360 kraadi07:10:52+01:11:44
19.3.K2MEN26 ESTRandel Kreitsberg | Egert KaarlepKajakihundid07:11:05+01:11:57
20.2.CMEN42 ESTAndrus Soonsein | Jaanus Elmers627EEC07:12:43+01:13:35
21.2.K2MIX35 ESTAndre Pukk | Triin Ivandi360 07:17:03+01:17:55
22.13.K1MEN20 LATJuris Skrebels273K07:18:00+01:18:52
23.14.K1MEN7 ESTRamon LippusU9607:20:21+01:21:13
24.1.CMIX63 LATAija Delina | Didzis RozenbergsJO07:20:48+01:21:40
25.15.K1MEN1 LATKrists PoreitersUncle Johns Pirogue07:25:35+01:26:27
26.4.K2MEN23 ESTHelger Rannu | Elner RannuE&H07:31:35+01:32:27
27.5.K2MEN30 ESTOlavi Maasikas | Ott MaasikasMaasikas07:31:36+01:32:28
28.1.K1WOM21 ESTKersti JärvaPärnu Aerutamisklubi07:31:49+01:32:41
29.6.K2MEN28 ESTTiit Kivisild | Janek KivisildKollane Allveelaev07:32:15+01:33:07
30.16.K1MEN11 ESTMihkel MölterTenor07:33:36+01:34:28
31.3.CMEN50 ESTToomas Tammik | Kaarel KuttiMatkapesa ProTeam07:40:12+01:41:04
32.4.CMEN51 ESTÜllar Sõmera | Janar EssensonTigekala07:41:25+01:42:17
33.17.K1MEN18 RUSAleksey ZelinskiyPiter-Losevo07:44:19+01:45:11
34.2.WTB80 ESTJanno GreenbaumGrant Thornton07:44:25+01:45:17
35.3.K2MIX37 ESTRene Meres | Kaisa GehrkePuudubarunatuke07:46:25+01:47:17
36.5.CMEN48 ESTKalle Klandorf | Hallar TammElektrimootor07:50:51+01:51:43
37.18.K1MEN14 ESTRagmar RiismaaÕnne 2607:50:52+01:51:44
38.6.CMEN39 ESTArvi Mikk | Meelis RiesVaga vesi07:59:48+02:00:40
39.19.K1MEN2 ESTPriit Külaots.08:05:45+02:06:37
40.20.K1MEN78 ESTEnriko EelmäeExplorer08:06:55+02:07:47
41.7.CMEN40 ESTToomas Vernik | Uku VernikHyppaja08:09:04+02:09:56
42.2.CMIX66 ESTHelena Tammik | Jaan KuttiMatkapesa 08:10:00+02:10:52
43.8.CMEN81 ESTImre Arro | Raigo SaarLoodusturism08:10:24+02:11:16
44.9.CMEN43 ESTKaimar Korits | Lauri HänniElektrilevi08:10:27+02:11:19
45.10.CMEN38 ESTMartti Kebbinau | Andrus Kaldmaammonvader08:15:33+02:16:25
46.11.CMEN52 ESTMargus Ots | Ermo VihtreKalapaat nr.108:19:48+02:20:40
47.12.CMEN60 ESTErkki Lindepuu | Raido Nurkmöödujad08:22:34+02:23:26
48.13.CMEN41 EST Andres Puusemp | Vello OjaTÜRI TORPEEDO08:24:00+02:24:52
49.14.CMEN79 ESTMihkel Valma | Kristjan VahterMetsiktuul08:27:05+02:27:57
50.15.CMEN61 ESTTeet Eier | Rene NikkarevLasteaed08:31:18+02:32:10
51.3.CMIX56 ESTKadi Ruumet | Mart RuumetKlaara-Manni Maria08:32:05+02:32:57
52.16.CMEN55 ESTMatt Rammo | Asko PallingVene kirves08:32:35+02:33:27
53.21.K1MEN16 ESTTõnis KümnikUgala 108:34:46+02:35:38
54.17.CMEN45 ESTEnno Bender | Mart GabrelTormajad08:37:23+02:38:15
55.18.CMEN47 ESTErki Toomsalu | Madis KlaassenMeestekas.net08:43:15+02:44:07
56.7.K2MEN27 ESTIndrek Malm | Taavi TeetsToivo Rock08:45:42+02:46:34
57.8.K2MEN32 ESTMartti Klesment | Priit ReichmannKes laenaks süsta? 08:48:33+02:49:25
58.9.K2MEN24 ESTVahur Lokk | Lauri LokkVäänakad08:51:46+02:52:38
59.4.CMIX67 ESTKaisa Ruumet | Mario JohansonKlaara-Manni Klaara08:58:26+02:59:18
60.19.CMEN53 ESTTarmo Sahk | Arvidas MatšenasMatkapesa: Arvidas & Tarmo09:04:59+03:05:51
61.1.RAFT73 ESTKristo Kuuse | Marko Aron
Raul Erk | Kert Heinpalu
Ranno Pajuri | Jaan Kobake
Peeter Kuusik | Uku Tamm
Kristo Rossman
Kilo Lima09:27:53+03:28:45
62.20.CMEN57 ESTMikk Seer | Mait RuumetKlaara-Manni Laali09:34:03+03:34:55
63.21.CMEN44 ESTArne Pilliroog | Reigo TrummaltLendav Hollandlane09:36:33+03:37:25
64.2.RAFT69 ESTElar Luhamets | Urmas Toomas
Margus Meidla | Lembit Rosina
Matzatzi e.mitte miski ei koti.09:39:04+03:39:56
65.3.RAFT71 ESTSiim Samberk | Hendrik Pärna
Taivo Türnpu | Heiki Kask
Olav Kongas | Toomas Rand
Lähme tagasi09:43:23+03:44:15
66.22.CMEN54 ESTKristjan Vaaks | Toomas PrinstmannCaruncula09:50:04+03:50:56
67.1.CWOM62 ESTHelen Riismaa | Margit OolSaare naised09:54:43+03:55:35
68.4.RAFT77 ESTJürgen Põldma | Heigo Laaneoks
Mait Altküla | Vallo Tamme
Tarvo Püss | Urmas Kõonurm
Erdi Paris
Paide Üksikkompanii09:58:14+03:59:06
69.5.CMIX75 ESTKuido Saarpuu | Merit MänniJT Afganistani eri09:59:41+04:00:33
70.6.CMIX65 ESTLauri Bobrovski | Teele ÜprusLauri&Teele10:03:57+04:04:49
71.23.CMEN58 ESTSerppo Kass | Taimar MauringKARSUMM10:17:48+04:18:40
72.10.K2MEN31 ESTMarko Vaik | Joosep TruuEsmakordne10:17:52+04:18:44
73.5.RAFT68 ESTKirill Rakša | Taavi Poolakese
Meelis Mitt | Taavo Araste
Pedja Pande10:21:56+04:22:48
74.24.CMEN59 ESTUrmas Kreek | Roman Rimmelkoondis VÄNDRA11:10:48+05:11:40
RAFT70 ESTReet Nõmmsalu | Jarek Samm
Martti Lapsanit | Karen Tatkam
Kaupo Metssalu | Erkki Tamm
KärgpereDNF
RAFT72 ESTAnton Lustik | Aleksandr Rubjuk
Toomas Seeb | Allar Lehtlaan
Nikita Soroka | Mihkel Utt
Aleksandr Solonintsik | Andrei Rubjuk
Mait Metsis
Champ. DNF
K1MEN13 ESTSander SalmNagu karu rööbaspuudelDNF
K1MEN17 ESTMeelis MesipuuKarumesilane rannapallilDNF
C3_unclass.76 ESTMerili Nikkolo | Bianca Mikovitš
Algis Sepp
JärvaMaa trioDNF
K2MEN33 ESTErik Saarts | Hillar IrvesEkstreemparkDNF

Ajavõtusüsteem 2011-2013: Märt Maipuu. Kontakt: 5092491, mart ät leivasilla punkt net