Stardinimekiri | Vaheajad | Finish

Kurgja - Tori 47km

KohtKoht klassisKlassStardinumberRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.1.K1MEN16 RUSIgor LychevDragon SPb04:08:20
2.1.K2MIX234 ESTHaiko Käärik | Johanna Maria KuusemetsAix Team04:15:06+00:06:46
3.2.K1MEN217 LATJanis Deksnis Glaucus team04:29:29+00:21:09
4.2.K2MIX229 ESTKsenia Jemeljanova | Margus ReimannReimann Retked04:29:32+00:21:12
5.1.K2MEN201 ESTTõnis Kümnik | Ragmar RiismaaUgala 104:36:19+00:27:59
6.3.K1MEN235 ESTAhti ReinupJäätisepulk vs. süsnik-kulbid05:01:49+00:53:29
7.4.K1MEN223 ESTElner RannuHelian05:02:05+00:53:45
8.1.CMEN209 ESTIndro Dsilna | Timo SuppiSuper hot Harkujärve canoeing team05:12:17+01:03:57
9.5.K1MEN104 ESTJohn Innos-05:19:03+01:10:43
10.6.K1MEN221 ESTTõnu TammelehtMillimallikas05:22:01+01:13:41
11.2.K2MEN231 ESTTomas Miniotas | Mikas MiniotasNIGLI05:22:08+01:13:48
12.7.K1MEN110 ESTMargus LelleEastPole Team05:22:14+01:13:54
13.8.K1MEN233 ESTAnto LiivatVanakoolimehed05:25:53+01:17:33
14.9.K1MEN232 ESTErkki PärnaVanakoolimehed05:26:26+01:18:06
15.10.K1MEN213 ESTKarl JakobsonLumememmed05:28:25+01:20:05
16.1.CMIX212 ESTSander Schmidt | Tiia TomingSiilihunt05:32:05+01:23:45
17.1.K1WOM109 ESTMariell JüssiSeakayaking Estonia05:34:51+01:26:31
18.3.K2MEN202 ESTRalf Märs | Mario KägoAmme segased05:35:26+01:27:06
19.11.K1MEN220 LATOskars GalzonsNagelmuiža05:40:01+01:31:41
20.4.K2MEN208 ESTAnton Adamenkov | Vadim TuulikPUH&POH05:46:19+01:37:59
21.2.CMEN205 ESTNikolai Dovõdenko | Martin MõttusAleks Kaski fänniklubi05:52:14+01:43:54
22.3.K2MIX218 ESTMadis Mahlapuu | Elena VaarmetsSõelast Mõlad05:56:13+01:47:53
23.12.K1MEN222 LTUMindaugas KirkaWife allowed05:58:48+01:50:28
24.13.K1MEN216 ESTIgor PetrovitskiEdise team06:02:18+01:53:58
25.3.CMEN219 ESTPeeter Proos | Tarmo TuulingOideka poisid06:04:10+01:55:50
26.1.K2WOM224 ESTRuth Severt | Kadri PuuraidKASEPURU06:07:02+01:58:42
27.5.K2MEN210 ESTDmitri Sudajev | Sergei IvanovYakuza06:07:34+01:59:14
28.14.K1MEN12 ESTArnold TuzisPlörr06:17:05+02:08:45
29.6.K2MEN215 ESTMairo Mitt | Mihkel AnnusverUppumatud 206:17:16+02:08:56
30.4.K2MIX206 ESTViivi Vaher | Sander HausenbergVesipapp 206:18:05+02:09:45
31.15.K1MEN230 ESTMarten SootsRäim306:23:37+02:15:17
32.16.K1MEN214 ESTJörgen KohalPaadilaenutus.eu06:25:30+02:17:10
33.17.K1MEN203 ESTPriit KingoKalevipoeg06:26:41+02:18:21
34.1.RAFT225 EST-JK Must Puudel 106:43:24+02:35:04
35.2.RAFT226 EST-JK Must Puudel 206:54:47+02:46:27
36.7.K2MEN211 ESTRanel Mänd | Tiit PostVälk ja Mürin07:01:07+02:52:47
37.3.RAFT228 EST-JK Must Puudel 407:08:48+03:00:28
38.1.CWOM204 ESTHelena Tamm | Kerli JürissaarKoduveski07:22:08+03:13:48
39.4.RAFT227 EST-JK Must Puudel 308:05:18+03:56:58

Türi - Tori 78km

KohtKoht klassisKlassNumberRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.1.K2MEN88 LTURaimondas Paskevicius | Arunas DubauskasTrilogija06:23:30
2.1.K1MEN97 FINRomano RiosaTampereen Vihuri06:33:38+00:10:08
3.2.K2MEN3 ESTIndrek Kermon | Andres KajuREHVIDPLUSS.COM / TAHE OUTDOORS06:49:10+00:25:40
4.2.K1MEN22 ESTÜlar RooseTaara Team07:06:36+00:43:06
5.3.K1MEN101 LTULinas SamaškaRobinzonada Adventure Team07:17:27+00:53:57
6.4.K1MEN67 ESTRamon LippusU6907:32:12+01:08:42
7.5.K1MEN96 ESTKermo BaumannPõrgu Kurat07:35:22+01:11:52
8.6.K1MEN1 LATJanis Balodisairesana.lv07:40:04+01:16:34
9.7.K1MEN51 ESTSixten KergeSixten07:43:44+01:20:14
10.8.K1MEN72 ESTKardo Baumann Karts07:48:06+01:24:36
11.9.K1MEN21 ESTHannes TähtsaluDiskokuul07:49:50+01:26:20
12.3.K2MEN32 ESTKarl Andres Peärnberg | Rain KivimägiSiilid udus07:50:46+01:27:16
13.10.K1MEN92 ESTMargus KüttAudru jõelaevandus07:59:43+01:36:13
14.11.K1MEN90 LTUJulius BarzdenasVikingai08:05:43+01:42:13
15.12.K1MEN56 ESTAivar ArikeKormoran Kayak08:08:21+01:44:51
16.4.K2MEN89 ESTOlden Jentson | Indrek AlasNõmme08:10:55+01:47:25
17.5.K2MEN44 ESTAndres Kalle | Villu AntPouch RZ08:11:51+01:48:21
18.13.K1MEN39 ESTToomas VerroRobinson08:13:14+01:49:44
19.6.K2MEN24 DEUDieter Warmbold | Achim Bruns Emmericher Kanu Verein v. 1925 e.V. 08:16:32+01:53:02
20.7.K2MEN18 ESTVahur Palu | Ott PaluNETSEKURVI08:18:22+01:54:52
21.14.K1MEN26 ESTAivar Tikerberisuurtix08:21:28+01:57:58
22.1.CMEN13 ESTViljar Sinimeri | Ott VäliEventech / EÕM08:22:48+01:59:18
23.15.K1MEN2 ESTErkki LindepuuPahur Part08:24:06+02:00:36
24.16.K1MEN42 ESTMaa RottTeistkordne08:26:48+02:03:18
25.2.CMEN7 ESTAndrus Bombul | Priit Punapart SAKRET08:26:49+02:03:19
26.17.K1MEN25 ESTEero OtsOts08:30:38+02:07:08
27.1.K1WOM4 ESTKersti Järva Pärnu aerutamisklubi08:48:26+02:24:56
28.1.K2MIX46 ESTVeiko Kivi | Age AlvisteVesipapp 108:51:47+02:28:17
29.8.K2MEN100 FINHannu Backman | Kari Hellström-09:00:48+02:37:18
30.1.SUP_unclass.40 LATAndris BisnieksSTORENT09:02:03+02:38:33
31.18.K1MEN31 ESTAarne LuudSusimetsa seilaja09:04:01+02:40:31
32.2.K1WOM58 FINJohanna Hakala-KähäriHiidenveden Purjehtijat09:07:46+02:44:16
33.1.CMIX80 ESTVahur Kahu | Maili KahuSÄÄRANE MULK09:10:17+02:46:47
34.3.CMEN17 ESTAre Tallmeister | Are TintsElamuspank09:11:26+02:47:56
35.2.CMIX9 ESTMerike Nõumees | Enn Pinsel Turbo-Tigu 209:17:05+02:53:35
36.19.K1MEN52 ESTHeldur KodresHK09:19:22+02:55:52
37.4.CMEN85 ESTToomas Tammik | Jaan KuttiMatkapesa ProTeam09:22:02+02:58:32
38.20.K1MEN102 ESTTõnis SaarMaria09:22:45+02:59:15
39.21.K1MEN99 ESTSven PõldmeKaurits09:27:54+03:04:24
40.22.K1MEN71 ESTMart HommikPiusaäärsed väikerahvad09:28:17+03:04:47
41.2.K2MIX5 ESTKersti Baumann | Kalju Baumann Piilu Part09:30:12+03:06:42
42.1.WTB11 ESTTõnu Hendrikson Ekstreempark09:31:15+03:07:45
43.5.CMEN47 ESTEero Heinmets | Madis HeinmetsLeo09:31:40+03:08:10
44.6.CMEN64 ESTJürgen Arund | Fred ViidulMustikale09:34:16+03:10:46
45.7.CMEN27 ESTMeelis Ries | Arvi MikkVaga vesi09:35:01+03:11:31
46.23.K1MEN49 ESTKuno KurgTasa sõuad09:36:04+03:12:34
47.8.CMEN70 ESTAivar Tikenberg | Raivo MännikMetsanurga09:36:52+03:13:22
48.9.K2MEN60 ESTSten Krüünvald | Artur ParmSÜSTIK09:41:00+03:17:30
49.10.K2MEN23 ESTJaanus Moorits | Heiko EesaluKukemuna09:41:37+03:18:07
50.9.CMEN34 ESTKarmo Haas | Simmo RahuSiidritalu09:52:39+03:29:09
51.2.SUP_unclass.41 ESTJaanus Puuraidlauakuur09:53:29+03:29:59
52.10.CMEN28 ESTMartin Rohtsalu | Erik ElmanovitšTasa sõuad, tasa sõuad.09:55:00+03:31:30
53.11.K2MEN10 ESTIndrek Malm | Lauri LiivaElagu Eesti09:55:10+03:31:40
54.1.CWOM8 ESTMarika Maidla | Elo LiivKaunis Kanuu09:57:32+03:34:02
55.3.CMIX61 ESTKaisa Ruumet | Mart RuumetKlaara-Manni10:01:13+03:37:43
56.11.CMEN77 ESTRaido Rinaldi | Indrek SoovikPihtas põhjas10:11:35+03:48:05
57.12.CMEN57 ESTArdo Luhakivi | Eero ValgeSeiklejad10:12:58+03:49:28
58.1.K2WOM6 ESTPiia Salundi | Alice Tärgla69 / Paikuse aerutamisklubi10:15:14+03:51:44
59.2.CWOM83 ESTHelena Tammik | Annaliisa KaaremaaSinitihane10:25:39+04:02:09
60.24.K1MEN30 ESTTarvo KaaretRitsikas10:26:52+04:03:22
61.12.K2MEN63 ESTRené Jõhve | Oliver KennikCuuVaikus10:30:22+04:06:52
62.25.K1MEN37 ESTMeelis NoorväliVett ei karda10:30:24+04:06:54
63.4.CMIX78 ESTAngelika Lott | Remi LottLuige team10:40:00+04:16:30
64.13.K2MEN103 LTUMarius Macijauskas | Arnas ButkusRobinzonada Adventure Team10:47:12+04:23:42
65.26.K1MEN43 ESTFred ViirmaaAve10:48:06+04:24:36
66.5.CMIX59 ESTNeeme Gross | Krista RüütTüriTri10:49:47+04:26:17
67.6.CMIX50 ESTHelen Raadik | Rainer UusaluOtse kivi otsa !10:52:09+04:28:39
68.14.K2MEN66 ESTMihkel Pung | Andre AulKummik110:55:13+04:31:43
69.15.K2MEN53 ESTMattias Mutso | Jürgen LeegaJM10:58:35+04:35:05
70.13.CMEN75 ESTAndres Mirme | Teet Pihelgasekstreemdiletandid11:07:24+04:43:54
71.14.CMEN81 ESTRaido Kängsepp | Hendrik UngersonHeRa11:13:12+04:49:42
72.15.CMEN93 ESTVello Oja | Andres PuusempTÜRI TORPEEDO11:18:10+04:54:40
73.7.CMIX65 ESTJanika Roots | Anti RootsMEIE11:22:31+04:59:01
74.16.CMEN35 ESTAndres Lääne | Tauri TõnismäeSuur Seiklus11:34:38+05:11:08
75.3.K2MIX98 ESTRauno Viskus | Mariana Mutso"Kalamaja kühveldajad 2000"11:42:09+05:18:39
76.17.CMEN38 ESTKalju Leoke | Ain UustaluAllveelaev11:46:07+05:22:37
77.18.CMEN95 ESTVeljo Kännola | Tanel RämsonVEK Metall12:02:03+05:38:33
78.16.K2MEN91 ESTKarli Palts | Karl Kruudaarañas de discoteca12:06:29+05:42:59
79.4.K2MIX45 ESTPärtel Keskküla | Kadri SchmidtVähem möla, pikem mõla!12:07:09+05:43:39
80.17.K2MEN82 ESTTõnis Palts | Mart Saarmannkosmose-günekoloogid 12:07:45+05:44:15
81.19.CMEN94 ESTArne Pilliroog | Viljar KuuskLendav Hollandlane12:19:00+05:55:30
82.18.K2MEN69 ESTKristjan Kruus | Henri Seppwaterrower.ee12:21:03+05:57:33
83.27.K1MEN29 ESTSven LinkSinine tõld12:31:44+06:08:14
84.20.CMEN48 ESTJaanek Manglus | Meelis HirsMEETER KÜMME12:47:01+06:23:31
85.8.CMIX76 ESTKuido Saarpuu | Merit MänniJT Afganistani eri13:02:15+06:38:45
86.21.CMEN87 ESTErmo Karilaid | Lauri SternKLK tähed13:04:55+06:41:25
87.1.RAFT68 ESTMadis Pärnpuu | Kalvo Õim
Fred-Erik Starkov | Urmo Urbus
Margus Tammekivi | Mihkel Sirel
SÕJAKOOL13:47:17+07:23:47
88.2.RAFT14 ESTIngrid Siska-Mölder | Mall Treier
Siim Siska | Kaur Mölder
Taavi Urgard | Tauno Pärna
Silver Viilas | Argo Roos
Nürro dessant 14:35:15+08:11:45
RAFT15 ESTTarmo Sklave | Mario Demtšuk
Kristjan Lahesalu | Heiki Beres
Boris Ljubtšenko | Sander Aur
Riho Külaots | Helmet Sulavee
Tauri Eesik
MõlamurdjadDNF
CMEN19 ESTTanel Mangusson | Lauri UntSK EllamaaDNF
CWOM33 ESTLiis Viigipuu | Raili PuolokainenRalliSiilDNF
CMEN36 ESTAin Rästa | Jaanus Elmers627EECDNF
CMEN54 ESTTeemo Berkis | Mart ReinoREGULUSDNF
RAFT62 ESTVeiko Veikolainen | Tarmo Veikolainen
Rainer Pere | Rain Koit
Marten Randma | Peep Torp
Lauda klubi paadimehedDNF
K2MEN86 ESTTormi Jõgi | Jaan AkermannTormine jõgiDNF
K2MEN79 ESTRiho Pihlak | Gunnar PallasToores JõudDNF
CMEN84 ESTTaavi Toomla | Timo KuusTopelt TDNF

Ajavõtusüsteem 2011-2016: Märt Maipuu. Kontakt: 5092491, mart ät leivasilla punkt net