Competitors list
NB! Individual starting times will be published here at least three days before start.

Show      47 km Kurgja - Tori      78 km Türi - Tori      104 km Paide - Sindi

47 km Kurgja - Tori
### Class Competitors Team name Country
4K1MENTarmo PalmKollane Allveelaev EST
6K1MENJaan PalmVäike Seiklus EST
8K1MENJaanus PõtterPromassaaž EST
10K1MENTeet Aumeister EST
12K1WOMKatti Aumeister EST
14K2MIXTajo Koiksaar
Eva Salumäe
Nõmme60 EST
22K2WOMKristi Näpping
Marju Aas
*** EST
24K2MENRalf Märs
Tarmo Kouhia
VaKuMiSu EST
26K2MIXIgor Šambalov
Sveta Šambalova
Kollane Tandem EST
28K2MIXSergei Tšudakov
Nelli Tšudakova
Narva-Jõesuu EST
30RAFTKarmo Aksel
Rasmus Sadulsepp
Rainar Sadulsepp
Indrek Põder
Anton Krjutškin
Märt Tohver
Vorstimeistrid EST
32SUPKaupo ÕllekSupster Kaupo EST
34SUPKaur ÕllekSupster Kaur EST
36SUPMait TafenauSupster Mait EST
38K1MENDainius PašninasPramuogynės LTU
40SUPPaavo PudanSupster Paavo EST
42K1WOMKülle Loik EST
44K1WOMEeva LuhtNodsu süstik EST
46SUPKadri ÕllekSupster Kadri EST
48SUPAnnaliisa KössSupster Annaliisa EST
50K2MIXLilian Lääts
Andrus Artma
Jõhvikas EST
52K2WOMMonika Serg
Karolin Serg
Kiisa paadilõhkujad EST
54K1MENTauno OjasaarVeeMeel EST
56K2MIXToomas Torv
Eve Torv
Torv EST
58K1MENMartin SergKiisa paadilõhkujad EST
60K1MENJanis Dzelmeairesana.lv LAT
62C2MIXMikk Nigu
Triin Tillart
EST
64K2MIXTarvo Kaaret
Anne Kannel
EST
66K2MIXKaupo Tiislär
Annemai Märtson
Õhne Paadiselts EST
68SUPHeiko EesaluKukemuna EST
70K1MENSigmar JallaiS.Motorsport EST
72K1MENSander ManddriUrmas Varm Team/SKO Motors EST
74RAFTMarko Kulman
Mihkel Soolo
Rauno Ruul
Aivo Paddernik
Ülvi Halliste
Triin Sellin
Nurmekad EST
78K1WOMHanna-Liisa TiitsoVahastu EST
84K1MENPärtel Keskküla EST
90K1WOMMargot TuruVahastu EST
96K1MENOleg MozessovNordic Kayaks Estonia EST
98K2MENMindaugas Sirvinskas
Audrius Ceponis
Lithuanian kayak marathon team LTU
100K2MENKarl-Andres Peärnberg
Rain Kivimägi
Kalatraal EST
102K2MIXKersti Baumann
Kalju Baumann
Piilu Part EST
106RAFTSilver Viilas
Magnus Siska
Tomm Jan Randaru
Paul Lui Randaru
Aksel Tobias Konsap
Mall Treier
Ingrid Siska-Mölder
Nürro EST
108K2MIXKaupo Pedosk
Monika Poll
REPSOL EST
110C2WOMAve Vainu
Eve Vainu
VainuPlikad EST
112RAFTHele Truus
Inga Valm
Arli Mändmets
Koit Kaupmees
Tiit Vilberg
Priit Lehtmets
Noa Laev EST
114K1MENJaanus MooritsTuleb, mis tuleb EST
116K2WOMMarianne Klopets
Marie Klopets
M&M EST
126K2MIXArnis Kalniņš
Sandra Lapiņa
Rumakss LAT
128K2MIXKardo Baumann
Karoliis Baumann
Baumann EST
132K1MENMartins ProdnieksLABADRUKA.LV LAT
134RAFTTaavi Ermel
Arette Ermel
Aleksandra Anikina
Toomas Talviste
Mairold Mägi
Valter Aro
Tuuletallajad EST
136C2WOMRita Kivila
Signe Kaasik
Lumeinglid EST
138C2MIXJoonas Oja
Kaiti Patrason
MudEST EST
140K2MENViljar Nurme
Ragmar Saksing
Seikluskliinik / Traffest EST
142K1MENAlexander KhalyapinUrmas Varm Team EST
144RAFTOleg Dmitrijev
Edgar Kesvatera
Andrei Pauljukaitis
Annaliisa Rusi
Edgar Oleks
Edward Timoska
Inga Pärnaste
Tatiana Frolova
Sebastian Vene
Narva patrull EST
146C2MENMatis Rüütel
Ernst Valdmaa
Raudpuus EST
148C3MENAlex Mölder
Karl Martin Põldsam
Madis Pertel
AMK EST
150K2MIXEve Külasalu
Kristaps Kruzmanis
Üle piiri EST
152RAFTKarl Jakobson
Ingrid Jakobson
Märt Kunnus
Kadri Kunnus
Kiur Kunnus
Iko Kunnus
Unimyts EST
154K2MIXPiia Narusberg
Albert Reynaste
Sport ja Tervis EST
156SUPKaupo Kesküla EST
158C2MENOtt Väli
Viljar Sinimeri
Veteväli & Kiilujälg EST
160C2MIXKadri Hillermaa
Jüri Kliimask
EST
164C2MIXRanel Mänd
Kristiina Murulaid
EST
168SUPOliver PalmikKukemuna EST
172K2MIXMadis Mahlapuu
Elena Vaarmets
Sõelast mõlad EST
174RAFTAndra Einmaa
Meelis Välimäe
Jaanika Roomet
Risto Roomet
Gert Teder
Rasmus Teder
Päästeliidu priitahtlikud EST
176K2MIXMia Elmet
Märt Elmet
Jänx EST
178K2MENJüri Etverk
Hannes Tähtsalu
Diskokuul EST
182K1MENIvar KaldamVeteväli EST
184SUPRomet Sutt EST
186C2MIXTõnis Murd
Merilin Kütt
Cipo Baxx Geographical Norway EST
188K2MIXPriit Kampus
Tiia Ruuval
Loppetijukud EST
190K1WOMMarit Aasaru EST
192K1MENJuhan Aasaru EST
196K1MENJanar AdariAhvens.EE EST
198K1MENErki RudiMajaka Kajakas EST
200K1MENToomas Velka EST
206K2MIXMart Reimann
Ere Reimann
Reimann Retkede perepäev EST
208K1MENPaul TeearuOtepää EST
210K1WOMBeata RomhanyiToto SVK
212K1MENMärt Öövel EST
216K2MENMargus Möller
Joonatan Kummer
Pirita ninatargad EST
222C2MENRivo Miilmaa
Silver Salupalu
Viljandi Hambakliinik EST
K1MEN22
K1WOM7
K2MEN6
K2WOM3
K2MIX17
RAFT8
SUP10
C2MIX5
C2WOM2
C2MEN3
C3MEN1
EST158
LAT4
LTU3
SVK1


78 km Türi - Tori
### Class Competitors Team name Country
1C2WOMLinda Tetsmann
Anette Baum
HUUM SAUNA Kayak Team EST
5K2MENUrmo Kesküla
Raico Irmann
Tuulispask EST
7K2MENMartin Ojamaa
Karl Kerdt
DIE HARDER EST
9C2MENAin Uustalu
Kalju Leoke
Allveelaev EST
11SUPJanno RütterSupster Janno EST
13C2MIXMarge Ansi
Meelis Ansi
Võuduka lõpuni EST
15RAFTRauno-Sten Reile
Herman Keerutaja
Jens-Peter Ribelus
Mart Saluri
Kasper-Ats Teinveld
Martin Fedik
Erlend Raudvere
LA Strongero EST
17SUPAnton TimofejevSupster Anton EST
19C2MENZdenek Herzan
Jiri Choros Hron
Kickthewaves 137 CZE
21K1MENJan BelkaSlavia pojistovna sport team CZE
23K2MENKristo Ots
Deivis Tihovski
DeafPower EST
25RAFTMargus Meidla
Urmas Toomas
Jaan Keermaa
Ainar Münt
Elar Luhamets
Andero Luhamets
Matzatzi EST
27K2MIXMaili Jorro
Sixten Kerge
Kayak Realm / qajaq.ee EST
29RAFTIvo Roosimägi
Eret Elen Viidakas
Gitte Lees
Sten Suimets
Karmo Kaasik
Kalev Kuuspalu
Kuus kanget EST
31K1MENToomas VerroRobinson EST
33RAFTMirjam Volmre
Gertu Vilba
Gertu Allikivi
Erkko Piirimägi
Ranek-Rainet Niinberg
Marju Männiste
Merilin Errit
Keila CrossPower EST
35RAFTVillu Tammerik
Andris Repnau
Gert Velk
Rudolf Saar
Andres Visnapuu
Tanel-Kert Visnapuu
Tauri Lõhmus
Janar Lehtjõe
Kalle Kuusik
Kalev Kuusik
Reigo Sulumets
Kaitseliidu Alutaguse maleva Jõhvikad EST
37K1MENKristo VääriKilu Kuival EST
39K1MENMartin VihmLC4 EST
41C2MENJanno Flink
Jaak Flink
Muuga PM EST
43K2MIXAlar Reiska
Evelyn Himma
EST
45K1MENHeiko RauTige Kala EST
47K1MENAndreas Altendorfer AUT
49C2MENIndrek Palo
Sigmar Kasuk
Leemekulbi liigutajad EST
51K1MENMichael KaplanKape Austria AUT
53K2MENEdgars Purvins
Linards Volks
airesana.lv LAT
57K2MIXLjubov Kiritsuk
Aleksei Kiritšuk
Märjad sokid EST
59C3MIXRoland Lillemaa
Siiri Kereme
Helen Aart
Märg Unelm EST
61RAFTMarko Schmidt
Pille Vaher
Ilja Pahhomov
Karl Gregor Jakk
Raimo Taalmann
Greete Rihkrand
TEAM BLUE EST
65K2MIXAsso Treksler
Evelin Paju
Tõrud EST
67K1MENJarkko AinsooPunane Täpp EST
69K2MENAsko Reimus
Rivo Uibo
EST
71K1MENVasily SerovSceny Vasilija EST
75K2MIXElner Rannu
Hedi Rannu
Helian EST
77K2MENMärt Häkkinen
Ott Rebane
Fox EST
81K1MENÜlo MadissoonKayakRealm9 EST
83K2MENAndres Jalakas
Mihkel Ling
Püüdmatu Maaja EST
85K2MENKarl Oskar Reinup
Ahti Reinup
Reinupite perepäev EST
87RAFTIndrek Peterson
Richard Peterson
Tauno Mäesepp
Jegor Šamarin
Raini Toom
Vahuri Eksi
Krister Tapper
Goldtime EST
91K2MENMart Schmeiman
Maikel Ellisaar
Saamatud Saarmad EST
93K1MENKarl -Kaspar Lokotarsoorebased EST
95K1MENRivo Reisner EST
99C2MENKardo Ots
Elar Oidersalu
PihtasPõhjas EST
105K2MENMarin Ruudi
Keit Nurga
Nelson EST
107RAFTKrista Jürna
Kristiina Peedo
Airika Troost
Jüri Lepik
Marta Vihtre
Elina Rant
Heigo Paglant
Agnes Palm
Heidi Tõnisson
Rimi aga tõmba EST
109K2MIXSiim Pärt
Maria Oselein
Pepe EST
111C2MENSiim Nurk
Rein Kohv
KohviNurk EST
113K1MENJanis KrumbergsKAJAKU MAFIJA LAT
117K2MENUrmas Kuum
Olavi Maasikas
KM EST
119C2MENTõnu Valdmaa
Andres Plaat
Sämi Siil EST
121RAFTSven Jürna
Tauri Leppik
Eero Ehala
Jüri Käer
Marten Väljas
Jaagup Püssim
John Arnar Haavistu
Wet Bandits EST
123K1MENAnts Nokkur EST
125K1MENPriit Kallaste
Mikk Jakobson
Panomehed EST
127C2MENKaupo Eier
Janar Kukke
Lahedad Tüübid 1 EST
129C2MENKrister Paas
Raido Joosep
Lahedad Tüübid 2 EST
131C2MENJürgen Jürimää
Indrek Erin
Lahedad Tüübid 3 EST
133K1MENMeelis Valgeväli EST
135K2MENToomas Lelumees
Indrek Juhanson
Mehed paadis EST
137RAFTLuise Maria Tallo
Siim Loitme
Kairi Aadli
Triin Salmus
Uku Lahe
Marek Läll
Fairown EST
139RAFTKristjan Tuisk
Regor Kreek
Andrei Koskelainen
Tauri Mikk
Rene Reier
Kairo Edvand
Team Kaitsevägi /Õhuvägi EST
141K2MENSander-Ville Võsa
Karl Jõgi
Mägede pojad EST
143C3MENKaarel Puusepp
Andres Puusepp
Johannes Puusepp
Madisepojad EST
145K2MENMarko Pank
Lauri Alviste
Noored Pensionäärid EST
147C2MENTanel Jevstignejev
Herki Laanmets
Hatiku Poldid EST
151K2MIXArūnas Dubauskas
Susan Lützner
Lithuanian kayak marathon team LTU
155C2MENToomas Toht
Mihkel Toht
Kasvõi vastuvoolu EST
157K2MENMait Saar
Alar Ahi
EST
159K1MENEndo HaossarRoosa Põrsas EST
161C2MIXMaili Kahu
Vahur Kahu
Säärane Mulk EST
163RAFTAnton Kaetri
Vadim Ventmann
Vjatšeslav Antipov
Aleksandr Borodavkin
Andres Nugis
Aive Lepvalts
Airike Jõesaar
AS Vangla EST
165K2MENLauri Kusmann
Kusti Peetris
ellamaa spordiklubi EST
167RAFTHenry Ristimägi
Kris Adamson
Mathias Kukk
Lennart Heinsalu
Mihkel Talts
Egert Mitt
Pärnu LaKo Bravo EST
171K2MIXAnti Roots
Janika Roots
MEIE EST
K1MEN17
K2MEN16
K2MIX8
RAFT13
SUP2
C2WOM1
C2MEN12
C2MIX2
C3MIX1
C3MEN1
EST185
CZE3
LAT3
AUT2
LTU2


104 km Paide - Sindi
### Class Competitors Team name Country
502K1MENIndrek Alas EST
503K2MENMarti Lepik
Andres Kalle
Team Nuustaku Pruulikoda EST
504K1MENVillu Ant EST
505K1MENDariusz Majchrzak POL
506K2MENHeiki Jürgenstein
Karli Aasma
Kanged Saarlased EST
507K2MIXJaanika Aguraiuja
Laur Nappus
SK Fortuna EST
508K2MENRisto Bristol
Taavet Bristol
Bristol & Bristol EST
509C2MENMarko Vahher
Tarmo Taal
EST
510C2MENJohani Hint
Taavi Pallas
Hundid EST
511K2MENAarne Suviste
Heldur Künnapas
Kohila Kobedad EST
512K1MENKaarel NaglaNagla1 EST
513K1MENMaa Rott EST
514K2MENKarl Laius
Veiko Sepandi
the Company EST
515K2MENMartin Lust
Anton Panas
MarAton EST
516C2MENToomas Umalas
Marek Hendrikson
Team Kaitsevägi EST
517K2MENUrmas Paejärv
Peteri Grauen
Maksutõus EST
518C2MENArdo Luhakivi
Eero Valge
Vennad Lõvisüdamed EST
K1MEN5
K2MEN7
K2MIX1
C2MEN4
EST28
POL1