8. - 16. mai 2021

Stardinimekiri | Vaheajad | Finish | Finish klasside kaupa

Kurgja - Tori 47km

C2MEN

KohtNrRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.110 ESTRomet Sutt - Jaan JantsonUsain Boat05:34:03Diplom
2.206 ESTKarl-Oliver Kakko - Erkki TammisaarAmserv Tähe 205:37:22+00:03:19Diplom
3.224 ESTKauri Sosi - Kalvi Väljamäe06:18:56+00:44:53Diplom
4.74 ESTTimo Heiskonen - Rauno KiikSAMISIIL.EU/õhinapõhine06:23:30+00:49:27Diplom
5.228 ESTIndrek Berezjuk - Radvigo TaureKa Nuu06:30:01+00:55:58Diplom
6.240 ESTSander Raudsepp - Mait Õunpuu06:37:30+01:03:27Diplom
7.28 ESTTõnu Lepik - Tanel LepikLepikud06:51:37+01:17:34Diplom

C2MIX

KohtNrRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.242 ESTMait Mäesalu - Mirjam MäesaluM$M07:20:15Diplom
2.230 ESTAnne-Ly Leol - Ken Tomson07:44:30+00:24:15Diplom

K1MEN

KohtNrRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.144 ESTKermo BaumannPõrgu Kurat04:12:52Diplom
2.72 ESTHannes KaseWavehopper04:18:41+00:05:49Diplom
3.248 ESTPärtel Keskküla04:26:59+00:14:07Diplom
4.146 ESTHeiko EesaluKukemuna 104:41:09+00:28:17Diplom
5.44 ESTKarl JakobsonUnimyts04:43:04+00:30:12Diplom
6.196 ESTKaupo TiislärZebra1104:50:59+00:38:07Diplom
7.88 ESTAivar TikerberiSuurtix04:53:24+00:40:32Diplom
8.250 ESTVarro Vooglaid04:59:19+00:46:27Diplom
9.172 ESTRagmar SaksingSeikluskliinik05:05:24+00:52:32Diplom
10.80 ESTAnts NokkurKose Torpeedo05:24:39+01:11:47Diplom
11.150 ESTTaavi Salumäe05:44:04+01:31:12Diplom
12.188 ESTToomas VelkaGuillemot05:55:23+01:42:31Diplom
13.68 ESTMait TallParvetaja06:14:03+02:01:11Diplom
14.200 ESTTambet TõnissonKon-Tiki06:29:44+02:16:52Diplom
15.262 ESTSiim AngerpikkRebane06:42:10+02:29:18Diplom
16.12 ESTArgo TurbaMuhe kulgeja07:06:54+02:54:02Diplom
17.222 ESTPärtel Keskküla07:08:45+02:55:53Diplom
18.236 ESTPriit KohkVANNIPART07:14:16+03:01:24Diplom
19.86 ESTJaan LiidersKatamaraan08:29:00+04:16:08Diplom

K1WOM

KohtNrRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.198 ESTPIIA NARUSBERGSport & Tervis05:17:01Diplom
2.178 ESTKadri Hillermaa06:10:51+00:53:50Diplom
3.100 ESTKadri Schmidt07:07:28+01:50:27Diplom
4.160 ESTTiina TeearuPüsside naised07:19:20+02:02:19Diplom
5.62 ESTKatrin Torkel 07:19:31+02:02:30Diplom

K2MEN

KohtNrRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.260 ESTAhti Reinup - Haiko KäärikEastPole/Aix Team03:58:31Diplom
2.244 ESTJüri Etverk - Hannes TähtsaluÕhinapõhine04:13:33+00:15:02Diplom
3.58 ESTTannar Tähtsalu - Hannes TähtsaluDiskokuul04:17:21+00:18:50Diplom
4.112 ESTMeelis Moorits - Tõnu PaljasSinimütsike04:25:48+00:27:17Diplom
5.34 ESTErki Rudi - Rünno PusaMajaka Kajakad04:33:29+00:34:58Diplom
6.164 ESTRaimo Kalju - Avo KoppasJäälõhkuja04:39:10+00:40:39Diplom
7.192 ESTJaanus Moorits - Oliver PalmikKukemuna 204:41:31+00:43:00Diplom
8.70 ESTArti Kütt - Taavi KlaosVTP05:12:15+01:13:44Diplom
9.108 ESTTauno Ojasaar - Evar OjasaarVeeMeel05:39:07+01:40:36Diplom
10.2 ESTRalf Märs - Tarmo PalmVaKuMiSu06:01:52+02:03:21Diplom
11.180 ESTPeep Kuulme - Simo NurkKarvajalad06:05:08+02:06:37Diplom
12.16 ESTTarvo Kaaret - Kaur KaaretRitsikas06:06:05+02:07:34Diplom
13.214 ESTAnton Adamenkov - Vadim TuulikPUH&POH06:11:17+02:12:46Diplom
14.84 ESTAarne Suviste - Arno SuvisteKui Arno Aarnega starti jõudis ...06:53:09+02:54:38Diplom
15.92 ESTMarko Pank - Lauri AlvisteÜkskord me võidame nii kui nii !07:16:01+03:17:30Diplom
16.114 ESTAndrus Laisaar - Indrek PreimannMAAROTT07:18:26+03:19:55Diplom
17.60 ESTJaanus Ojamäe - Erki OjamäeOJAMÄE08:31:14+04:32:43Diplom

K2MIX

KohtNrRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.258 ESTMärt Elmet - Annika ElmetSOS05:07:15Diplom
2.182 ESTMartin Serg - Monika SergKiisa paadipurustajad05:09:23+00:02:08Diplom
3.246 ESTTiia Ruuval - Priit KampusTIA05:17:51+00:10:36Diplom
4.104 ESTKalju Baumann - Kersti BaumannPiilu Part05:19:12+00:11:57Diplom
5.176 ESTSteven Rehelem - Reelika RiimandJah ikka, kuidas siis muidu!05:29:39+00:22:24Diplom
6.134 ESTKardo Baumann - Karoliis BaumannBaumann05:36:32+00:29:17Diplom
7.210 ESTRisto Valdmaa - Anna ValdmaaValula06:10:06+01:02:51Diplom
8.205 ESTTõnis Peljo - Anu PeljoTopeltkiire06:19:42+01:12:27Diplom
9.82 ESTMikk Mangus - Siiri MangusVendlus ja Õelus06:35:59+01:28:44Diplom
10.56 ESTIgor Shambalov - Svetlana ShambalovaRändurid07:39:47+02:32:32Diplom
118 ESTAndres Mardu - Polina TšernjakMust NotsuDNF

K2WOM

KohtNrRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.226 ESTJanne Sokk - Marian Akkeraitab naljast05:54:03Diplom
2.232 ESTSiiri Oad - Ave Metsar06:05:30+00:11:27Diplom
3.96 ESTAnnabel Pors - Piia Liisa KünnapasTitanic06:35:37+00:41:34Diplom
4.238 ESTKaisa Komp - Keidy KändraVõtame vabalt07:24:23+01:30:20Diplom

RAFT

KohtNrRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.170 ESTHilda Rütter - Eveli Kalev
Kristi Kinsi - Reio Järvsalu
Ergo Sarapuu
Meie ja Mehed06:27:15Diplom
2.204 ESTMarek Pärli - Mäido Villems
Mati Klesment - Egert Jeedas
Kristo Saar - Elari Ermel
Amserv Tähe 107:08:27+00:41:12Diplom
3.52 ESTTõnu Tammesalu - Tarvo Teller
Urmas Alp - Karmo Aksel
Märt Tohver - Indrek Põder
Mait Ender - Roman Rogovski
Tarvo Tohver
Matkakeskus.eu08:14:27+01:47:12Diplom
4.120 ESTVille Arumäe - Moonika Nurme
Mikk Nurme - Holger Rünkaru
Märten Peterson - Meelis Kristelštein
Pesakond08:57:11+02:29:56Diplom
5.132 ESTViljar Orub - Emil Orub
Ott Orub - Laura Lumi Orub
Ole Orub - Mihkel Lennuk
ORUBOVSKID09:18:54+02:51:39Diplom
6.234 ESTTiit Vilberg - Hele Truus
Arli Mändmets - Priit Lehtmets
Inga Valm - Martin Otsing
Noa Laev09:42:48+03:15:33Diplom
7.138 ESTIndrek Veski - Andres Sullakatko
Ivar Frantsuzov - Mari Rebane
Triin Edovald - Rasmus Sullakatko
Liis Truubon
Vabatahtlikud aerutajad 210:02:37+03:35:22Diplom
8.136 ESTAndrus Virak - Peeter Jõgar
Kristi Kreitsmann - Tiit Umbsaar
Kadri-Anna Sklave - Reet Jõenurm
Marilis Saul
Vabatahtlikud aerutajad 110:24:32+03:57:17Diplom

SUP

KohtNrRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.42 ESTTiiu-Triin TigasNordic sup girl06:25:31Diplom

Türi - Tori 78km

C2MEN

KohtNrRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.107 ESTSiim Väli - Kaupo VallikKiire ja vihane07:20:23Diplom
2.147 ESTViljar Sinimeri - Ott VäliMtü Kiilujälg08:40:08+01:19:45Diplom
3.269 ESTRait Hutrov - Rivo Perm Yukon River 202209:15:39+01:55:16Diplom
4.187 ESTEvari Koppel - Marek Mardisoo10:30:42+03:10:19Diplom
5.57 ESTAin Uustalu - Kalju LeokeAllveelaev11:42:19+04:21:56Diplom
6.209 ESTSander Sepp - Magnus LeppikÕed tihedad12:01:21+04:40:58Diplom
7.235 ESTMartin Lõbu - Risto Mario TammisaarLõbuTammisaar12:15:19+04:54:56Diplom
8.29 ESTRagnar Rahu - Henri KikkasUjuv kukk13:08:31+05:48:08Diplom

C2MIX

KohtNrRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.55 ESTMarek Täht - Kersti OimarKersti Aerutamiskool08:25:16Diplom
2.247 ESTMaili Kahu - Vahur KahuSäärane Mulk08:56:57+00:31:41Diplom
3.21 ESTTaavi Nagel - Kristel NagelProoviabielu11:45:10+03:19:54Diplom
4.5 ESTMarge Ansi - Meelis AnsiVõiduka lõpuni11:52:38+03:27:22Diplom
5.69 ESTSander Kanter - Merli VesingiWRX13:14:22+04:49:06Diplom

C3MIX

KohtNrRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.101 ESTSiiri Kereme - Roland Lillemaa
Johannes Veiram
Märg Unelm11:50:47Diplom

K1MEN

KohtNrRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.3 ESTIvar Hütt07:30:09Diplom
2.63 ESTErkki Lindepuupahur part08:02:33+00:32:24Diplom
3.219 ESTJanno TamsaluUdukukal08:11:07+00:40:58Diplom
4.201 ESTAndrus Bombul08:19:51+00:49:42Diplom
5.61 ESTSixten Kerge08:26:34+00:56:25Diplom
6.265 ESTPriit TammSMS08:29:54+00:59:45Diplom
7.15 LATIlmars OstrovskisLatgols08:58:53+01:28:44Diplom
8.191 ESTToomas VerroRobinson09:08:26+01:38:17Diplom
9.161 ESTAntti Torkel09:14:23+01:44:14Diplom
10.143 ESTPaul TeearuOÜ Valga Puu09:14:54+01:44:45Diplom
11.171 ESTEero Ots09:20:52+01:50:43Diplom
12.167 ESTTõnis KümnikNurmenuku09:26:26+01:56:17Diplom
13.285 ESTIlmar Kelder09:58:12+02:28:03Diplom
14.125 ESTKarl Kaspar Lokotar10:03:50+02:33:41Diplom
15.229 ESTTanel SeppMetslane10:09:51+02:39:42Diplom
16.77 ESTArgo Kass10:10:08+02:39:59Diplom
17.155 ESTTanel UudebergPõhja Hõng10:21:28+02:51:19Diplom
18.279 ESTTõnn TuvikeneKloostrivend10:24:05+02:53:56Diplom
19.75 ESTJanno Flink11:03:10+03:33:01Diplom
20.81 ESTMeelis ValgeväliAerutaja11:08:10+03:38:01Diplom
21.301 ESTKurmet VähiÜksi11:10:46+03:40:37Diplom
22.39 ESTAivo KalmetMetsaline11:17:14+03:47:05Diplom
23.43 ESTMadis Akkatus11:17:48+03:47:39Diplom
24.295 ESTHeiko RauTige kala11:49:22+04:19:13Diplom
25.149 ESTMikk Margus MöllNautleja KM11:57:51+04:27:42Diplom
26.297 ESTJako KruusementVANNIPART12:32:09+05:02:00Diplom
27.253 FINMirek Märtson13:26:42+05:56:33Diplom

K1WOM

KohtNrRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.287 ESTEderi OjasooPloom10:15:48Diplom
2.13 ESTReet KaskNautleja KM10:59:25+00:43:37Diplom

K2MEN

KohtNrRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.245 ESTIndrek Kermon - Andres KajuRehvid Pluss06:55:43Diplom
2.313 ESTOlden Jentson - Indrek AlasWw108:01:17+01:05:34Diplom
3.119 ESTOlavi Maasikas - Urmas KuumKM08:14:22+01:18:39Diplom
4.273 ESTElor Sepp - Mihkel JärveojaKloostrivennad10:14:04+03:18:21Diplom
5.275 ESTJaanus Juhani - Andreas PormanKloostrivennad II10:22:09+03:26:26Diplom
6.151 ESTUrmo Kesküla - Raico Irmann11:28:58+04:33:15Diplom
7.59 ESTMartin Palksaar - Martin OoloKaks vänget11:37:21+04:41:38Diplom
8.159 ESTJako Jõgi - Jaak VeskimeisterAstrid12:12:12+05:16:29Diplom
311 ESTIvar Hütt - Mart ReimannReimann RetkedDNF

K2MIX

KohtNrRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.33 ESTElner Rannu - Hedi RannuHelian08:04:36Diplom
2.291 ESTMaili Jorro - Olev PõderSaku PP08:33:35+00:28:59Diplom
3.255 ESTAllan Sülla - Ehtel TaevereElbrus09:02:38+00:58:02Diplom
4.215 ESTAlar Reiska - Evelyn Himma09:18:02+01:13:26Diplom
5.71 ESTEndo Haossar - Anet PostAuna Ehitus10:14:14+02:09:38Diplom
6.109 ESTGert Grünberg - Merily KopelmaaMaša ja Karu10:35:54+02:31:18Diplom
7.303 ESTJako Laanemägi - Heili BurmeisterSüdamekodud 210:44:43+02:40:07Diplom
8.305 ESTMartin Kukk - Nele MangmanSüdamekodud 110:51:33+02:46:57Diplom

K2WOM

KohtNrRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.307 ESTLinda Tetsmann - Anette BaumWorld of Kayaks | Yukon Team Estonia06:45:13Diplom
2.309 ESTPiret Lasn - Karin TartuVM Ever Given11:26:36+04:41:23Diplom

RAFT

KohtNrRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.79 ESTMadis Allak - Allan Lopp
Raimo Toomingas - Kätlin Raud
Teele Üksaeg - Hannes Lember
Sergei Komarov
Abitud Pardipojad12:42:19Diplom
2.65 ESTSven Jürna - Marek Orub
Andres Orub - Sander Tammeleht
Tauri Leppik - Feliks Kilu
Rasmus Jänes
Uppumatud 2.013:25:54+00:43:35Diplom
3.7 ESTIvo Roosimägi - Kalev Kuuspalu
Karmo Kaasik - Kristel Talv
Marju Tamsalu - Kersti Kald
Kuus Kanget13:25:57+00:43:38Diplom
4.123 ESTKrister Paas - Kaupo Eier
Indrek Erin - Margus Rajamets
Raido Joosep
Metsanotsud13:27:23+00:45:04Diplom
5.129 ESTElar Luhamets - Margus Meidla
Rünno Negus - Jaan Keerma
Are Vest - Andero Luhamets
Matzatzi13:47:49+01:05:30Diplom
6.121 ESTRagne Hindrimäe - Sander Leinberg
Andres Alus - Mihkel-Jaagup Laats
Lauri Erm - Magnus Pitertsev
Priit Kirsiste - Taavi Pelt
Kert Toming
Türi-Tori kiirliin14:47:20+02:05:01Diplom
7.139 ESTKaja Rand - Marko Schmidt
Oleg Dmitrijev - Aleksei Prijomõšev
Mark Petrosjan - Talis Lisakov
Kristjan Pille
Kompott12:48:53Jõesuu (AEG)Diplom
8.31 ESTKalle Kuusik - Tanel -Kert Visnapuu
Tauri Lõhmus - Siim Sarapik
Villu Tammerik - Andres Visnapuu
Kaitseliit Alutaguse malev Jõhvikad13:30:16Jõesuu (AEG)Diplom
9.1 ESTKaja Friedemann - Margit Klaus
Karmen Klaasen - Krista Jürna
Piia Pohl - Johanna Etverk
Kärt Kodar
Mõrrad Vees14:05:04Jõesuu (AEG)Diplom
85 ESTIngrid Siska-Mölder - Mall Treier
Tomm Jan Randaru - Ingrit Alas
Magnus Siska - Paul Lui Randaru
Silver Viilas
Nürro DNF
179 ESTKuldar Lugna - Urmo RemmetK_hrikudDNF

Paide - Sindi 104km

C2MEN

KohtNrRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.525 ESTMargus Kont - Oliver Turi12:56:53Diplom
2.550 ESTVello Oja - Toomas MüürseppVETO14:15:31+01:18:38Diplom
3.527 ESTEero Heinmets - Madis HeinmetsLaeva Juhid12:27:31Tori (AEG)Diplom
4.514 ESTHerki Laanmets - Tanel JevstignejevHatiku Poldid12:43:30Tori (AEG)Diplom
509 ESTErik Nisu - Julius KoppelJärsumäe PoisidDNF

C2MIX

KohtNrRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.518 ESTTiina Jefimova - Indro SiniveeTark ei torma14:09:04Tori (AEG)Diplom
526 ESTMeelis Uibo - Maia BoltovskymeieDNF

K1MEN

KohtNrRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.508 ESTMaa RottKuueskordne11:36:05Diplom
2.535 ESTAndres Kalle11:53:26+00:17:21Diplom
3.502 ESTRivo Reisner12:26:02Tori (AEG)Diplom
4.548 ESTSilver ArrakS&Co12:29:31Tori (AEG)Diplom

K2MEN

KohtNrRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.519 ESTAivar Tikenberg - Raivo MännikMetsanurga11:02:48Diplom
2.503 ESTAulo Aasmaa - Martin RuudiViimsi Sport, Nelson12:12:28+01:09:40Diplom
3.544 USARiho Juurik - Ryan Newnan2R13:58:29+02:55:41Diplom
4.529 ESTEero Valgeväli - Reemo RaagTäiePasagaFinishisse11:46:03Tori (AEG)Diplom
5.547 ESTTimothy Creen - Viktors SazonovsRozensteins14:05:33Tori (AEG)Diplom
6.540 ESTMadis Altermann - Rain TaimreInspiredi spordiklubi12:39:46Kure (AEG)Diplom
530 ESTAimar Liiver - Lembitu LutsVee-liugDNF

SUP

KohtNrRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.522 ESTRanar ÕismaVäätsa Kunnid13:51:08Tori (AEG)Diplom

Ajavõtusüsteem 2011-2021: Märt Maipuu. Kontakt: 5092491, mart ät leivasilla punkt net